Jmenuji se Kateřina, je mi něco málo přes třicet let a pocházím z drsného severu Čech. :) Jsem mámou malého jedlíka, maličké slečny a manželkou velkého labužníka.

Vystudovala jsem vysokou školu a dříve jsem pracovala v kanceláři. Nyní jsem již třetím rokem na rodičovské dovolené. To je také příčinou toho, že jsem se rozhodla založit si tento blog. Být matkou na plný úvazek je jistě nádherná věc, ale i matka potřebuje občas vypnout a věnovat se sama sobě. :)

Od doby, co jsem se odstěhovala od rodičů a začala vést svoji domácnost, se stalo pečení mojí největší zálibou. Do té doby jsem milovala spíše pouze výsledky tohoto procesu, které nám servírovala maminka.

Myslím, že jako pro Vás všechny, je pro mě pečení známkou rodinné pohody. Mám ráda ty momenty, kdy na stůl položím čerstvý koláč, celý byt je provoněný a mým klukům se sbíhají sliny.

Vím, že blogů podobných mému, je nepočítaně a tento určitě nepatří mezi ty nejlepší, ale je můj a slouží mi jako takový malý ventil, kterým upouštím přebytečné stresy, a byl založen převážně z tohoto důvodu. Nicméně budu velice ráda, když se Vám zde bude líbit a odnesete si odsud alespoň malou inspiraci do svých kuchyní…