O mně a o blogu

Někteří už tento blog možná znáte, někteří přicházíte poprvé, vítám Vás všechny!
Jmenuji se Kateřina, jsem mámou dvou zlobivých dětiček a manželkou báječného muže. :)

Čas strašně letí, Avec Plaisir jsem založila už před šesti lety. Byla to tehdy taková moje terapie při rodičovské dovolené, cítila jsem potřebu věnovat se i něčemu jinému než jen dítěti, a to samozřejmě není myšleno jakkoli zle. Svoje děti nadevše miluji, ale někdy je to s nimi prostě náročné, to jistě potvrdí každá matka. Pečení se stalo mojí největší zálibou. Skoro každé kamarádce jsem měla tu čest péct zákusky na svatbu, na téměř každé rodinné oslavě se podávaly moje dezerty. Byla jsem, a stále jsem, moc ráda za to, že moji blízcí mou snahu oceňují.

Zanedlouho mě po dlouhé době čeká návrat do pracovního procesu a bohužel už nemám tolik času, kolik bych si představovala. Přemýšlela jsem i o tom, že v psaní už nebudu pokračovat a s blogem skončím, ale nakonec jsem si řekla, že ho nechám běžet dál a možná občas nějaký ten recept přidám…

Tento blog mi totiž slouží jako taková virtuální kuchařka, ukládám sem své oblíbené recepty. Některé jsou moje vlastní, některé jsou upravené a na některé jsem prostě narazila, a nechci si je v žádném případě přivlastňovat, ale chci je tu mít (u převzatých receptů je vždy napsán zdroj). :)

Myslím, že stejně jako pro mě, je pro Vás pečení známkou rodinné pohody. Proto budu moc ráda, když si doma tu rodinnou pohodu s mým malým přispěním vyrobíte.

Dobrou chuť a užívejte si každé sousto!