Moučníky, koláče, buchty

Update

Drazí přátelé! Přiznám se, že jsem v poslední době hodně uvažovala o tom, že blog nadobro ukončím a už se nebudu trápit tím, že nemám čas na focení a přidávání nových receptů. Nakonec jsem se ale rozhodla, že to neudělám. Sama sem chodím pro recepty, které neznám z paměti, je to snazší než listovat v zápisníku. Řekla jsem si, že to tu nechám běžet alespoň kvůli mně… :) Ovšem Vaše reakce po uvedení blogu do režimu údržby mě dostaly! Ani nevím, kolika z Vás jsem nechtíc narušila plány a kolikrát jsem rozesílala recepty na vyžádání. Prostě jste mi udělali radost. :)
Možná jste na instagramu zaregistrovali, že poslední dobou jsem se kvůli synově celiakii přeorientovala hlavně na bezlepkové pečení. Myslím, že v rámci bezlepkových receptů existuje plno kvalitních blogů, ale znáte to, ne všechny recepty jsou prostě hodné opakování… Proto jsem si říkala, že bych sem mohla vložit pár receptů a návodů, které se mi osvědčily, možná by to někomu z Vás pomohlo (samozřejmě s odkazy na původní autory, v případě, že je znám). O Vánocích jsem třeba musela vyzkoušet čtyři recepty na linecké cukroví než jsem našla ten nej… V oblasti bezlepkového pečení jsem zatím nováček a netroufám se pokoušet o vlastní recepty. Ale jak říkám, blog mi slouží jako má virtuální kuchařka a ráda bych tu měla všechny oblíbené recepty pohromadě.
Neznamená to ovšem, že s lepkovými recepty je konec. :)
Některé recepty jsem promazala, některé bych v budoucnu ráda upravila nebo alespoň přefotila, a bohužel, nově jsem u příspěvků vypnula komentáře. Ačkoliv byly ve velké většině případů moc milé a povzbuzující, nejsem schopná odpovídat včas na všechny dotazy, popřípadě mazat nahromaděné spamy. Ale pokud ode mě něco nutně potřebujete, můžete mě kontaktovat na facebooku. :)

Sharing is caring!

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Update